• Gripofleks
 • Fenkarol
 • Furasol
 • Omeprazole
 • Ātrs risinājums pret drudzi, sāpēm, iesnām

  Par Olainfarm

  Akciju sabiedrība „Olainfarm” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā.

  Kompānija ir dibināta 1972.gadā kā valsts uzņēmums „Olaines ķīmiski – farmaceitiskā rūpnīca”. Tās dibināšanas galvenais mērķis bija nodrošināt visas Padomju Savienības gatavo zāļu formu ražošanas rūpnīcas ar farmaceitiskām substancēm un pusproduktiem. Privatizācijas rezultātā 1997.gadā kompānija tika pārveidota par akciju sabiedrību un tika uzsākta tās akciju kotācija Rīgas Fondu biržā.

  Šobrīd AS „Olainfarm” ir viens no vadošajiem farmaceitiskā sektora pārstāvjiem Latvijā un Baltijas valstīs, kurā strādā vairāk nekā 1000 augsti kvalificēti speciālisti. Kompānija ir nodrošināta ar mūsdienīgām starptautiskās prakses tehnoloģijām un sertificēta atbilstoši Eiropas Savienības Labās ražošanas prakses prasībām (GMP), Vides pārvaldības standartam ISO 14001:2004, daļēji ASV inspekcijas standartiem (FDA).

  UZMANĪGI IZLASIET LIETOŠANAS INSTRUKCIJU VAI ATBILSTOŠU INFORMĀCIJU UZ IEPAKOJUMA. KONSULTĒJIETIES AR ĀRSTU VAI FARMACEITU PAR ZĀĻU LIETOŠANU.

  ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.